Üldtingimused


Peentrükk ... :-)

Oleme Footway Group AB, registreeritud Rootsi ettevõtete registreerimisbüroos juriidilise isiku numbriga 556818-4047, Box 1292, 164 29 Kista, Rootsi. Meie peakontor asub Victoria tornis väljaspool Stockholmi. Kui teete meiega poodi või kasutate meie teenuseid, rakendusi ja veebisaite, kehtivad Rootsi seadused ja järgmised tingimused. Tingimused on olulised nii teile kui ka meile, sest need kirjeldavad seda, mida me üksteiselt ootame. Samuti annavad nad teile kasulikku teavet. Uuendame neid kasutustingimusi ja muudame neid aeg-ajalt, seega pidage meeles, et registreeruge enne ostmist sisse, kuna kehtib uusim versioon. Kui vajate abi millegi suhtes, on teil alati hea meel meiega ühendust võtta.


Tellimused

Meie juures ostmiseks peate olema vähemalt 16-aastane ja tal peab olema luba kasutada mõnda meie aktsepteeritud makseviisi. Ost tuleb teha teie nimel. Tellimuse esitamisel saadetakse teile e-kiri, mis kinnitab, et oleme teie tellimuse kätte saanud. Seejärel teostame rutiinse eelvolituse, et kontrollida makse kinnitust. Seejärel luuakse nendel tingimustel leping. Pärast tellimuse esitamist võib teil olla võimalus oma tellimus lühikeseks ajaks tühistada. Kui oleme juba teie tellimuse pakkinud, pole see enam võimalik. Seejärel peate oma tellimuse tagastama ja uuesti tellima. Kõik tellimused sõltuvad saadavusest. Kuid ärge muretsege, kui tellimisega on probleeme, võtame teiega ühendust. Harvadel juhtudel tuleb meil tellimusest keelduda, see tühistada või konto sulgeda või külmutada (isegi kui oleme teie tellimust varem kinnitanud) - nt. kui arvame, et tellimuse või kontoga juhtub midagi räpast. Kui see juhtub teiega ja arvate, et oleme teinud vea, ärge ärge ärrituge, vaid võtke meiega ühendust e-posti aadressil minusobrad@footway.ee. Meil on hea meel arutada seda küsimust teiega.


Maksed

Meie maksevõimalused võivad olenevalt osturiigist erineda. Deebet- või krediitkaardiga makstes reserveeritakse ostuhind teie kaardile tellimise ajal ("autoriseerimine"). Tegelik tehing toimub siis, kui saadame teile kingad.


Taanis, Soomes, Norras ja Rootsis saate Klarnaga maksta. Kui maksate Klarna arve kaudu, poodlete turvaliselt, hõlpsalt ega pea maksma enne, kui olete oma kauba kätte saanud. Makseperiood on 14 päeva alates teie kingade saatmisest ja Klarna konto loomisel saate osaliselt maksta. Arvega tellimisel arvetasu ei lisandu. Kui unustate maksta, tuleb tasuda kohustuslik meeldetuletustasu ja viivised, nagu on märgitud iga makseviisi tingimustes. Ostu ajal tehakse krediidikontroll, mis mõnel juhul tähendab krediidiraporti võtmist. Siis saate koopia krediidiaruandest posti teel. Isikuandmeid käideldakse vastavalt kehtivatele seadustele ja Klarna töötleb isikuandmeid kliendi analüüsi, tuvastamise, krediidikontrolli ja turunduse läbiviimiseks. Kliendihaldusotstarbel kasutatakse kliendi isikukoodina isiklikke identifitseerimisnumbreid. Lisateavet leiate veebisaidilt www.klarna.se .


Kõik riigid, välja arvatud Taani, Soome, Norra ja Rootsi saate maksta Adyeniga maksta. Kui maksate Adyeni kaudu, poodlete turvaliselt, hõlpsalt ja teie kauba saatmisel võetakse raha kokku. Pankadega jagatav teave saadetakse krüptitult ja teie kaardi numbrit kaitseb sertifitseeritud süsteem vastavalt kaardi väljaandja turvastandarditele. Isikuandmeid käideldakse vastavalt kehtivatele seadustele ja Adyen tegeleb nendega kliendianalüüsi, tuvastamise, krediidi kontrolli ja turunduse tegemiseks. Lisateavet leiate veebisaidilt www.adyen.com .


Austria, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Holland, Norra, Poola, Rootsi, Šveits ja Ühendkuningriik, saate maksta Paypaliga . PayPali kaudu makstes ostlete poes turvaliselt, hõlpsalt ja raha võetakse teie kauba ärasaatmisel. Isikuandmeid käideldakse vastavalt kehtivatele seadustele ja PayPal tegeleb nendega kliendianalüüsi, tuvastamise, krediidi kontrolli ja turunduse tegemiseks. Lisateavet leiate veebisaidilt www.paypal.com .


Hinnad ja tootekirjeldused

Siin Footway peakontoris toimub palju ja mõnikord juhtub, et postitame vale hinna või kirjeldame toodet valesti. Kui avastame mõne teie tellitud kaubaga seotud vea, teavitame teid sellest nii kiiresti kui võimalik ja anname teile võimaluse oma tellimus uuesti kinnitada (õige hinnaga) või tühistada. Sõltuvalt valitud kättetoimetamisviisist ja kättetoimetamise aadressist võidakse võtta tasu. Kõik tasud kuvatakse kassasse sisenedes selgelt ja need sisalduvad kogusummas. Hinnad sisaldavad käibemaksu.


Kohaletoimetamine

Siin, Footway, töötame kõvasti kõigi tarneaegade järgimise nimel, kuid mõnikord võib esineda viivitusi - nt. viivituste tõttu meie saatmispartnerites, logistiliste probleemide või halva ilma tõttu. Kohaletoimetamise viib läbi kauba tarnija, mis on märgitud kassas ja sisaldab kõiki tagasisaatmiskulusid. Kui see on kohaldatav, võivad saatmiskulud erineda, kuid need ilmuvad enne ostu kassas. Hoiame teid kursis nii palju kui võimalik ja teil peaks olema võimalik jälgida oma saadetist saatenumbri kaudu. Kui te ei saa kohaletoimetamise kinnitust, kontrollige oma rämpsposti filtrit, kuna sinna võidakse juhuslikult e-kirju paigutada. Probleemide ilmnemisel või kui te midagi arvate, võite alati meiega ühendust võtta. Kiire kohaletoimetamise võimaldamiseks on meil kõik tooted laos saadaval.


Tagastab ja tagastab

Kas soovite tagastada eseme, mida te ei soovi? Mõistame, et mõnikord juhtub, et üks toode lihtsalt ei tööta teie jaoks ja soovite raha tagasi saada. Ärge muretsege, kui jalanõud on algses seisukorras, võime allpool toodud reeglite kohaselt kauba tagastamist vastu võtta. Kui naasete 365 päeva jooksul pärast nende kättesaamist, tagastame kingade summa täies mahus originaalmakseviisile. Püüame teile tagasi maksta 14 päeva jooksul pärast kauba tagastamist. Pärast seda? Pärast ülaltoodud tagastamistähtaja möödumist ei saa me soovimatu kauba tagastamist vastu võtta. Kui proovite hilisemat tagastamist, võime kingad teile tagastada ja palume teil katta kohaletoimetamiskulud. Algne seisukord Muidugi on hea proovida kingi, mida teeksite poes, kuid palun ärge jalanõusid kasutage. Kui need tagastatakse meile ja on kahjustatud, kasutatud või ebakorrektses seisukorras, ei saa te täielikku tagasimakset ja peame võib-olla tagastama need teile (ja paluma teil katta saatekulud). Kõiki kingi kontrollitakse tagastamise ajal. Kõik kingad tuleb tagastada algses seisukorras ja originaalpakendis (võimaluse korral).


Õiglane kasutamine Kui märkame ebaharilikku tagastamismustrit, mis ei tundu õigesti, näiteks kui kahtlustame, et keegi kasutab tegelikult oma oste ja siis tagastab need või tellib ja tagastab suures koguses kaupa - palju, palju rohkem kui isegi kõige lojaalsem Jalakäijate klient telliks - peame võib-olla sulgema konto ja muud sellega seotud kontod. Kui see peaks teiega juhtuma ja arvate, et oleme teinud vea, võtke meiega ühendust, et saaksime seda teiega arutada.


Taganemisõigus Seadus annab teile taganemisõiguse 14 päeva. Soovime hõlbustada ostu kahetsust ja seetõttu laiendasime teie võimalust kingi tagastada 365 päevale. Pidage meeles, et kingad peaksid olema kasutamata ja originaalpakendis. Kui kahetsete ostu, ei pea te meid sellest teavitama, piisab kingade tagasisaatmisest. Kingade eest maksame raha tagasi kohe, kui need tagasi saame. Soovi korral võite kasutada tühistamisvormi, nagu allpool näidatud:


Tühistamisvorm
Kui soovite lepingust loobuda, täitke see vorm ja tagastage see

Adressaat: Footway Group AB
Mineralgatan 7, 254 64 Helsingborg, Rootsi
e-post: minusobrad@footway.ee

Mina / meie (*) teatan, et mina / meie (*) taganeme oma / meie (*) ostulepingust järgmiste kaupade (*) / teenuste (*) osas:
Tellitud (kuupäev) (*) / Saabunud (kuupäev) (*)
Tarbija (te) nimi:
Aadress tarbijale:


Allkiri / allkirjad (kehtib ainult paberkujul)
Kohting tüdruku või poisiga
(*) Mittevajalik maha tõmmata.


Sooduskoodid

Mõnikord võime teile pakkuda sooduskoode, mida saate kasutada valitud toodete hinna alandamiseks. Enne ostu sooritamist sisestate koodi kassas. Igal sooduskoodil on oma tingimused, mida kirjeldatakse selle kättesaamisel (nt milliseid tooteid see rakendab, kui seda saab kasutada üks või mitu korda, millal saab kasutada jne). Sooduskoode ei saa teiste pakkumistega kombineerida. Kui saate ainulaadse sooduskoodi, mis on mõeldud teile isiklikult, hoidke seda salajas ja ärge lubage kellelgi teisel seda kasutada ega kasutada. Kui usume, et sooduskoodi on mingil moel valesti kasutatud (nt müüdud või teistega jagatud), võime selle tühistada ja / või külmutada teie konto või isegi konto sulgeda ilma sellest teatamata.


Teie isiklik teave

Meie privaatsuseeskirjades kirjeldatakse, kuidas me teie kohta teavet kasutame. Meile Footway meeldib, et saame teiega suhelda meie veebisaidi ja sotsiaalmeedia kaudu. Kuid me ei saa kontrollida sotsiaalmeedia platvorme ega seda, kuidas teie profiili neile üles seada. Kontrollige ja valige oma privaatsussätted, et tunneksite ja tunneksite, kuidas teie isiklikku teavet nendel platvormidel kasutatakse. Mida mitte teha ... Teame, et see on ilmne, kuid te ei tohi meie saite, rakendusi ega muid teenuseid ("Saidid") kuritarvitada ega nendega manipuleerida (nt laadida viirusi või muud pahatahtlikku tehnilist materjali ega teostada ülekoormusrünnakuid vms) ega muul viisil meie tehnoloogiat või funktsionaalsust segada ega meie või klientide andmeid varastada. Kui teete mõnda neist toimingutest, võib see olla seaduse rikkumine, kuid see võib takistada ka meil pakkuda oma lojaalsetele Footway klientidele parimat võimalikku teenust, nii et võtame sedalaadi sündmust tõsiselt. Kõnnitee teatab igast sellisest rikkumisest või tegevusest (ja annab kogu teabe asjassepuutuvate isikute kohta) asjaomastele õiguskaitseasutustele. Te ei tohi ... kasutada meie saitidelt andmete kaevandamiseks automatiseeritud süsteeme ega tarkvara, mida nimetatakse ka kraapimiseks.


Kui te pole rahul oma isikuandmete käsitlemisega, pöörduge kohaliku andmekaitseasutuse või Rootsi andmekaitseameti poole aadressil datainspektionen@datainspektionen.se või Box 8114, 104 20 Stockholm, Rootsi.


Intellektuaalomand, tarkvara ja sisu

Footway omab või omab luba oma veebisaitidel kasutada intellektuaalomandit. Kõik sellised õigused on kaitstud. Teil on õigus salvestada, printida ja kuvada meie saitide sisu ainult isiklikuks kasutamiseks. Te ei tohi ühtegi saidi osa kasutada ärilistel eesmärkidel, kui teil pole selleks meie selgesõnalist luba. Lingid sellele saidile. Jalgteega linkige julgelt, kui seda tehakse viisil, mis ei kahjusta meie mainet või kui soovite meie mainele kasuks. Ärge linkige saidiga viisil, mis soovitab Footway mingisugust kinnitust või soovitust, kui sellist pole.


Kas teil on kaebusi või peate meiega rääkima?

Mõnikord võib midagi valesti minna ja võiksite meiega ühendust võtta. Kui jah, siis hindame teid, kui võtate meiega ühendust e-posti aadressil minusobrad@footway.ee . Me ei saada teie sõnumile kirjalikku kinnitust, vaid vastame teie kommentaaridele võimalikult kiiresti ja hiljemalt 14 päeva jooksul. Kui me ei suuda pakkuda lahendust, millega olete rahul, võite oma kaebuse saata ELi veebipõhisele vaidluste lahendamise platvormile: www.ec.europa.eu/consumers/odr .


Juriidiline teave

Me võime oma tooteid, teenuseid ja / või veebisaidi mis tahes osa igal ajal muuta, eemaldada või muuta (sealhulgas meie kasutustingimused). Meie tingimused kehtivad Rootsi seaduste kohaselt. Garantiid Kõigile meilt ostetud kaupadele kehtib garantii, et toode on või teeb seda, mida tarbija võib mõistlikult oodata. Tehasegarantii kehtib ka teatud toodetele.


Kasutaja loodud sisu tingimused

#YesFootway Kas teate, mis on meie lemmik asi maailmas? Õnnelikud kliendid. Oleme õnnelikud, kui õnnelik klient kannab sotsiaalmeedias Footway kingi. Seega tahame maailmale näidata. Seetõttu palume luba oma klientide fotode jagamiseks teiste klientidega. Kui me seda teeme, avaldatakse pildid sageli meie veebisaidil - ja mõnikord ka muudes kanalites, näiteks Facebook, Instagram või meie infoleht. Vastates meie päringule hashtagiga #yesFootway, nõustute järgmisega:


Pakute Footway Group AB-le (organisatsiooni nr 556818-4047) ainuõiguseta, kogu maailmas litsentsita piltide kasutamiseks, millele olete oma turunduses ja / või reklaamis vastanud #yesFootway, edaspidi "pilt" , sealhulgas veebisaidi galeriis, sotsiaalmeedias, infolehtedes, e-posti ja muul kliendisuhtlusel ning muudel turunduslikel eesmärkidel. Te kinnitate, et teil on kõik õigused oma piltidele ja et teil on teie fotodest ilmunud inimeste nõusolek - oma õigustest loobumiseks. Te kinnitate, et Footway Group AB ei riku teie piltide kasutamisel mingeid kolmandate isikute õigusi ega seadusi. Kui olete alla 18-aastane, kinnitate, et teil on vanema nõusolek. Lisaks vabastate käesolevaga Footway Group AB kõigist kohustustest maksta teile oma fotode kasutamise eest. Kui soovite hiljem oma pilti meie sotsiaalmeediast või veebisaidilt eemaldada, võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel ja hoolitseme selle eest, et pildid kustutatakse.


Sisu, mille lõite meie platvormil

Meie õigused Kui jagate oma platvormil sisu luues, siis soovime, et teised kliendid ja tarnijad saaksid teie kogemustele juurde pääseda. Jagades annate Footway Group AB (reg nr 556818-4047) ainuõiguseta, kogu maailmas litsentsita litsentsi meie platvormil loodud sisu kasutamiseks, levitamiseks ja kopeerimiseks meie ettevõttes ja / või turundus, sealhulgas veebisaitidel, sotsiaalmeedias, infolehtedes, e-kirjades, suhtluse ja muudel turunduseesmärkidel. Loodud sisu kuulub teile endiselt ja saate seda sisu teistega jagada kus iganes soovite. Sisu jagades annate meile loa kasutada oma nime ja teavet teie loodud sisu kohta. Nendel tingimustel loobute käesolevaga Footway Group AB kohustusest hüvitada teile oma nime ja loodud sisu kasutamine.


Kui kasutate meie intellektuaalomandi õigustega kaitstud sisu ja teeme selle oma platvormil kättesaadavaks, säilitame kõik õigused sellele sisule.


Teie kohustused Te kinnitate, et teil on kõik õigused loodud sisule. Te ei tohi meie platvormil jagada midagi ebaseaduslikku, diskrimineerivat, eksitavat või vale. Te kinnitate, et Footway Group AB ei riku ega riku teie sisu kasutamisel kolmandate isikute õigusi ega riku ühtegi seadust. Kui olete alla 18-aastane, kinnitate, et teil on vanema nõusolek.


Võime meie tingimusi rikkuva sisu eemaldada ja takistada teil sisu loomist jätkata, kui rikute meie tingimusi. Neid abinõusid saame võtta ka juhtudel, kui seadusega nõutakse seda.


Võtke ühendust

Riik (veebileht)                                 E-post                                                 Telefoninumber                                KM number
Austria (footway.at) ​meinefreunde@footway.at0800 802 87668 664/2513
Belgia (footway.be) ​mijnvrienden@footway.be(+44)800 098 8300SE 556718404701
Tšehhi Vabariik (footway.cz) mojipratele@footway.cz(+44)800 098 8300SE 556718404701
Taani (footway.dk) ​os@footway.dk80 32 33 33DK 13028427
Eesti (footway.ee) minusobrad@footway.ee(+44)800 098 8300SE 556718404701
Soome (footway.fi) ​me@footway.fi0800 100 500FI 29661072
Prantsusmaa (footway.fr) ​tesamis@footway.fr0805 081 835FR 81838464337
Saksamaa (footway.de) ​meinefreunde@footway.de0800 7236 222DE 316430207
Iirimaa (footway.ie) ​myfriends@footway.ie(+44)800 098 8300SE 556718404701
Island (footway.is) ​vinirminir@footway.is(+44)800 098 8300SE 556718404701
Itaalia (footway.it) ​mieiamici@footway.it(+44)800 098 8300SE 556718404701
Läti (footway.lv) manidraugi@footway.lv(+44)800 098 8300SE 556718404701
Leedu (footway.lt) manodraugai@footway.lt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Luxemburg (footway.lu) tesamis@footway.lu(+44)800 098 8300SE 556718404701
Holland (footway.nl) ​mijnvrienden@footway.nl08003456010NL 0053465104
Norra (footway.no) ​oss@footway.no800 31 800921786050 MVA
Poola (footway.pl) ​moiprzyjaciele@footway.pl00800 4612 342PL 5263224254
Portugal (footway.pt) meusamigos@footway.pt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovakkia (footway.sk) mojipriatelia@footway.sk(+44)800 098 8300SE 556718404701
Sloveenia (footway.si) mojiprijatelji@footway.si(+44)800 098 8300SE 556718404701
Hispaania (footway.es) misamigos@footway.es(+44)800 098 8300SE 556718404701
Rootsi (footway.se) ​oss@footway.se020-12 12 11SE 556718404701
Šveits (footway.ch) ​meinefreunde@footway.ch0800 002 723CHE-211767259 MWS
Ühendkuningriik (footway.co.uk) ​myfriends@footway.co.uk0800 098 8300GB 299688017

Juriidiliselt vastutav kirjastaja

Veebisaidi tegevjuht ja vastutaja on Daniel Mühlbach.

Privaatsuspoliitika


Teie privaatsuse kaitsmine

Footway Group AB, ettevõtte nr. 556818-4047, vastutab isikuandmete eest ja vastutab teie isikuandmete kaitse eest. Oleme Footway's täielikult pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele. Kui teil on küsimusi teie privaatsuse kaitse kohta, saatke palun meie andmekaitseametnikule e-kiri oss@footway.se .


Teie nime ja kontaktteavet kasutame järgmiselt

Edastage tellimused teile. Saatke teenuseteateid, nt saateteavet. Saatke meile uutest toodetest ja teenustest teavet e-posti, SMS-i või meili teel. Teie või Footway vastu suunatud pettuste ennetamine ja avastamine - igav, kuid väga oluline. Vaadake veebis sirvides teie jaoks mõeldud Footway reklaame. Nii et näete meie uusimaid tooteid ja pakkumisi. Uurige välja, mis teile ja teistele klientidele meeldib. Tagamaks, et anname teile seda, mida soovite, ja et oleksite võimeline võistlustest eespool olema. Muidugi ei pea te meile neid isikuandmeid andma, kuid kui te seda ei tee, ei pruugi te saidilt osta ja te ei saa parimat võimalikku kliendikogemust. Kuid see on teie valik ja me austame seda.


Teie kontaktide ajalugu meiega

Seda, mida olete meile öelnud näiteks telefoni, e-posti või sotsiaalmeedias, kasutame meie lepingu täitmiseks ja meie teenuse paremaks muutmiseks teie jaoks. Seda teavet kasutatakse ka sisekoolituseks, et saaksime oma teenust veelgi parendada.


Ostu ajalugu ja salvestatud kaubad

See, mida olete ostnud ja mida olete ostukorvi jätnud, on meile oluline teave, et saaksime müüa, pakkuda tuge ja hallata tagastamist. Tootepakkumise pidevaks täiustamiseks kasutame oma hangetes ostude ja tagastamise andmeid.


Teave meie saidi kasutamise kohta

Teavet, mida annate meile teenuse Footway sirvimisel, näiteks IP-aadressi ja seadme tüüpi, kasutame teie ostukogemuse parandamiseks ning teie või meie vastu suunatud pettuste ennetamiseks ja avastamiseks - igav, kuid väga oluline - ning selleks, et täita oma seaduslikke kohustusi käsitleda teavet sina.


Teave lingitud kontodelt

Kui lingite oma Google'i või Facebooki kontod meiega, kasutame neid, et saaksite hõlpsalt meie saidile sisse logida ilma, et peaksite spetsiaalset kontot looma.


Nii jagame teie kohta teavet järgmiselt

Me ei müü kunagi teie isiklikku teavet kolmandatele osapooltele - näiteks teie nimi, aadress, e-posti aadress või krediitkaarditeave. Tahame teie usaldust teenida ja säilitada ning usume, et see on meie jaoks tingimata vajalik. Siiski jagame teie isiklikku teavet järgmiste ettevõtete kategooriatega, mis on oluline osa teie teenuste pakkumisel: Footway Group AB ettevõtted, meie partnerid nt makselahenduste, kaubaveo ja lao alal. Teenusepakkujad, kes abistavad meid näiteks arendus-, tugi-, asutuste- ja krediidiskoorimisettevõtetes, mis on vajalikud, et võimaldada meil lubadusi täita. Võime pakkuda kolmandatele osapooltele koondatud, kuid anonüümset teavet ja analüüse oma klientide kohta ning enne seda teeme enne, kui teeme seda, et saaksime teid selle teabe abil tuvastada. Isikuandmete avalikustamine seoses ettevõtte täieliku või osalise müügiga toimub vastavalt isikuandmete suhtes sel ajal kehtinud seadustele.


Turundusinfo

Selleks, et oleksite kursis meiega, teie tellimustega ja aitaksite teil uusi tooteid leida, saame saata sõnumeid e-postiga ja tekstisõnumitega. Võite igal ajal paluda teil turundussõnumeid mitte saata. Pange tähele, et kuna Jalgtee koosneb paljude erinevate süsteemide keerulisest võrgust, võib kõigi süsteemide värskendamine võtta paar päeva, nii et teie taotluse töötlemise ajal võib teil olla meilt rohkem sõnumeid. Turundussõnumite väljalülitamine ei tähenda, et me lõpetaksime näiteks teie tellimuste tugisõnumite saatmise.


Footway Online'i reklaamid

Samuti tegeleme veebireklaamidega, et hoida teid kursis meie tegevusega ning aidata teil meie tooteid näha ja leida. Nagu paljud teised ettevõtted, näitame ka teile Footway reklaame, kui külastate teisi veebisaite ja rakendusi. Teeme seda kasutades erinevaid digitaalseid turundusvõrgustikke ja reklaamiavasid ning kasutame mitmesuguseid reklaamitehnikaid, mida pakuvad mõned saidid ja sotsiaalsed võrgustikud. Nähtavad reklaamid põhinevad teabel, mis meil teie kohta on, või teie eelneva Footway kasutamise kohta (nt teie otsinguajalugu käigurajal ja sisu, mida olete saidil Footway lugenud) või Footway reklaamide kohta, millel olete varem klõpsanud.


Teie teabe registreerimine

Hoiame teie kohta teavet seni, kuni meil on teie nõusolek või seni, kuni vajame seda toodete ja teenuste pakkumiseks. Mõistlikel põhjustel või kui meilt nõutakse seadusest tulenevate nõuete täitmist, konfliktide lahendamist, pettuste ja kuritarvituste ärahoidmist või meie üldtingimuste järgimist, võime säilitada osa teie isikuandmetest ka pärast seda, kui olete oma nõusoleku tagasi võtnud.


Teie õigused

Teil on oma isikliku teabe suhtes palju õigusi. Näiteks õigus teada, mida me salvestame ja kuidas teie teavet kasutatakse, õigus nõuda ebaõige teabe parandamist, õigus nõuda teie andmete kustutamist ja õigus esitada vastuväiteid kohalikule andmekaitseasutusele (EL riiklikud andmekaitseasutused) .


Teie privaatsuse kaitsmise muudatused

Võime seda lehte aeg-ajalt muuta, et kajastada seda, kuidas me teie isikuandmeid kohtleme. Kui teeme olulisi muudatusi, selgitame seda Footway veebisaidil või muudes Footway teenustes või muude kontaktteede kaudu, näiteks e-posti teel, et saaksite muudatused enne Footway kasutamise jätkamist üle vaadata.


Cookies

Kasutame oma saidil küpsiseid. Erinevat tüüpi küpsiseid kasutatakse erinevatel põhjustel. Siin kirjeldatakse, milliseid erinevaid tüüpe me kasutame ja miks. Funktsiooniküpsised võimaldavad teil saidil navigeerida ja kasutada meie funktsioone, näiteks "Lisa ostukorvi" ja "Salvesta lemmik". Veebisaidi funktsionaalsuse ja teie ostukogemuse parandamiseks võimaldavad analüüsiküpsised meil mõõta ja analüüsida, kuidas meie kliendid seda saiti kasutavad. Meiega sirvides või sisseoste tehes jätavad klienditeeninduse küpsised teie valikud meelde (nt teie keel või asukoht), et saaksime muuta teie kogemused võimalikult sujuvaks ja isikupärasemaks. Turundusküpsiseid kasutatakse teie jaoks asjakohaste reklaamide kuvamiseks. Samuti piiravad need reklaami näitamise kordade arvu ja aitavad meil tõhusust mõõta ning reklaamimist täiustada. Kolmanda osapoole küpsiseid kasutavad partnerid, kes aitavad muuta meie pakkumised teile huvitavamaks. Seetõttu salvestatakse ajutised küpsised teie seadme partnerite käest. See on näiteks teave selle kohta, milliseid tooteid olete vaadanud. Selle eesmärk on võimaldada näidata teile pakkumisi, mis vastavad teie huvidele võimalikult hästi.


Meie saiti kasutades nõustute, et teie seadmesse pannakse ülaltoodud küpsiste tüübid ja et meil on neile juurdepääs tulevikus, kui te seda saiti külastate.


Kuidas saab küpsiste salvestamist takistada? Enamikku brausereid saab konfigureerida küpsiste kasutamise täielikult blokeerima. Pidage meeles, et see võib mõjutada teie kasutajakogemust ja võib-olla ei saa te mõnda meie saidi funktsiooni kasutada.


Lisateavet küpsiste kohta leiate veebisaidilt http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm


Võta meiega ühendust

Räägime alati hea meelega oma klientidega. Ja kui te pole millegagi rahul, oleme eriti tänulikud, kui võtate meiega otse ühendust. Loodetavasti saame teid aidata, andes samal ajal võimaluse meil end minusobrad@footway.ee
28595 tulemused
Jätkates saidi sirvimist, nõustute küpsistega. Loe rohkemOK