Privaatsuspoliitika


Teie privaatsuse kaitsmine

Footway Group AB, ettevõtte nr. 556818-4047, vastutab isikuandmete eest ja vastutab teie isikuandmete kaitse eest. Oleme Footway's täielikult pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele. Kui teil on küsimusi teie privaatsuse kaitse kohta, saatke palun meie andmekaitseametnikule e-kiri oss@footway.se.


Teie nime ja kontaktteavet kasutame järgmiselt

Edastage tellimused teile. Saatke teenuseteateid, nt saateteavet. Saatke meile uutest toodetest ja teenustest teavet e-posti, SMS-i või meili teel. Teie või Footway vastu suunatud pettuste ennetamine ja avastamine - igav, kuid väga oluline. Vaadake veebis sirvides teie jaoks mõeldud Footway reklaame. Nii et näete meie uusimaid tooteid ja pakkumisi. Uurige välja, mis teile ja teistele klientidele meeldib. Tagamaks, et anname teile seda, mida soovite, ja et oleksite võimeline võistlustest eespool olema. Muidugi ei pea te meile neid isikuandmeid andma, kuid kui te seda ei tee, ei pruugi te saidilt osta ja te ei saa parimat võimalikku kliendikogemust. Kuid see on teie valik ja me austame seda.


Teie kontaktide ajalugu meiega

Seda, mida olete meile öelnud näiteks telefoni, e-posti või sotsiaalmeedias, kasutame meie lepingu täitmiseks ja meie teenuse paremaks muutmiseks teie jaoks. Seda teavet kasutatakse ka sisekoolituseks, et saaksime oma teenust veelgi parendada.


Ostu ajalugu ja salvestatud kaubad

See, mida olete ostnud ja mida olete ostukorvi jätnud, on meile oluline teave, et saaksime müüa, pakkuda tuge ja hallata tagastamist. Tootepakkumise pidevaks täiustamiseks kasutame oma hangetes ostude ja tagastamise andmeid.


Teave meie saidi kasutamise kohta

Teavet, mida annate meile teenuse Footway sirvimisel, näiteks IP-aadressi ja seadme tüüpi, kasutame teie ostukogemuse parandamiseks ning teie või meie vastu suunatud pettuste ennetamiseks ja avastamiseks - igav, kuid väga oluline - ning selleks, et täita oma seaduslikke kohustusi käsitleda teavet sina.


Teave lingitud kontodelt

Kui lingite oma Google'i või Facebooki kontod meiega, kasutame neid, et saaksite hõlpsalt meie saidile sisse logida ilma, et peaksite spetsiaalset kontot looma.


Nii jagame teie kohta teavet järgmiselt

Me ei müü kunagi teie isiklikku teavet kolmandatele osapooltele - näiteks teie nimi, aadress, e-posti aadress või krediitkaarditeave. Tahame teie usaldust teenida ja säilitada ning usume, et see on meie jaoks tingimata vajalik. Siiski jagame teie isiklikku teavet järgmiste ettevõtete kategooriatega, mis on oluline osa teie teenuste pakkumisel: Footway Group AB ettevõtted, meie partnerid nt makselahenduste, kaubaveo ja lao alal. Teenusepakkujad, kes abistavad meid näiteks arendus-, tugi-, asutuste- ja krediidiskoorimisettevõtetes, mis on vajalikud, et võimaldada meil lubadusi täita. Võime pakkuda kolmandatele osapooltele koondatud, kuid anonüümset teavet ja analüüse oma klientide kohta ning enne seda teeme enne, kui teeme seda, et saaksime teid selle teabe abil tuvastada. Isikuandmete avalikustamine seoses ettevõtte täieliku või osalise müügiga toimub vastavalt isikuandmete suhtes sel ajal kehtinud seadustele.


Turundusinfo

Selleks, et oleksite kursis meiega, teie tellimustega ja aitaksite teil uusi tooteid leida, saame saata sõnumeid e-postiga ja tekstisõnumitega. Võite igal ajal paluda teil turundussõnumeid mitte saata. Pange tähele, et kuna Jalgtee koosneb paljude erinevate süsteemide keerulisest võrgust, võib kõigi süsteemide värskendamine võtta paar päeva, nii et teie taotluse töötlemise ajal võib teil olla meilt rohkem sõnumeid. Turundussõnumite väljalülitamine ei tähenda, et me lõpetaksime näiteks teie tellimuste tugisõnumite saatmise.


Footway Online'i reklaamid

Samuti tegeleme veebireklaamidega, et hoida teid kursis meie tegevusega ning aidata teil meie tooteid näha ja leida. Nagu paljud teised ettevõtted, näitame ka teile Footway reklaame, kui külastate teisi veebisaite ja rakendusi. Teeme seda kasutades erinevaid digitaalseid turundusvõrgustikke ja reklaamiavasid ning kasutame mitmesuguseid reklaamitehnikaid, mida pakuvad mõned saidid ja sotsiaalsed võrgustikud. Nähtavad reklaamid põhinevad teabel, mis meil teie kohta on, või teie eelneva Footway kasutamise kohta (nt teie otsinguajalugu käigurajal ja sisu, mida olete saidil Footway lugenud) või Footway reklaamide kohta, millel olete varem klõpsanud.


Teie teabe registreerimine

Hoiame teie kohta teavet seni, kuni meil on teie nõusolek või seni, kuni vajame seda toodete ja teenuste pakkumiseks. Mõistlikel põhjustel või kui meilt nõutakse seadusest tulenevate nõuete täitmist, konfliktide lahendamist, pettuste ja kuritarvituste ärahoidmist või meie üldtingimuste järgimist, võime säilitada osa teie isikuandmetest ka pärast seda, kui olete oma nõusoleku tagasi võtnud.


Teie õigused

Teil on oma isikliku teabe suhtes palju õigusi. Näiteks õigus teada, mida me salvestame ja kuidas teie teavet kasutatakse, õigus nõuda ebaõige teabe parandamist, õigus nõuda teie andmete kustutamist ja õigus esitada vastuväiteid kohalikule andmekaitseasutusele (EL) riiklikud andmekaitseasutused) .


Teie privaatsuse kaitsmise muudatused

Võime seda lehte aeg-ajalt muuta, et kajastada seda, kuidas me teie isikuandmeid kohtleme. Kui teeme olulisi muudatusi, selgitame seda Footway veebisaidil või muudes Footway teenustes või muude kontaktteede kaudu, näiteks e-posti teel, et saaksite muudatused enne Footway kasutamise jätkamist üle vaadata.


Cookies

Kasutame oma saidil küpsiseid. Erinevat tüüpi küpsiseid kasutatakse erinevatel põhjustel. Siin kirjeldatakse, milliseid erinevaid tüüpe me kasutame ja miks. Funktsiooniküpsised võimaldavad teil saidil navigeerida ja kasutada meie funktsioone, näiteks "Lisa ostukorvi" ja "Salvesta lemmik". Veebisaidi funktsionaalsuse ja teie ostukogemuse parandamiseks võimaldavad analüüsiküpsised meil mõõta ja analüüsida, kuidas meie kliendid seda saiti kasutavad. Meiega sirvides või sisseoste tehes jätavad klienditeeninduse küpsised teie valikud meelde (nt teie keel või asukoht), et saaksime muuta teie kogemused võimalikult sujuvaks ja isikupärasemaks. Turundusküpsiseid kasutatakse teie jaoks asjakohaste reklaamide kuvamiseks. Samuti piiravad need reklaami näitamise kordade arvu ja aitavad meil tõhusust mõõta ning reklaamimist täiustada. Kolmanda osapoole küpsiseid kasutavad partnerid, kes aitavad muuta meie pakkumised teile huvitavamaks. Seetõttu salvestatakse ajutised küpsised teie seadme partnerite käest. See on näiteks teave selle kohta, milliseid tooteid olete vaadanud. Selle eesmärk on võimaldada näidata teile pakkumisi, mis vastavad teie huvidele võimalikult hästi.


Meie saiti kasutades nõustute, et teie seadmesse pannakse ülaltoodud küpsiste tüübid ja et meil on neile juurdepääs tulevikus, kui te seda saiti külastate.


Kuidas saab küpsiste salvestamist takistada? Enamikku brausereid saab konfigureerida küpsiste kasutamise täielikult blokeerima. Pidage meeles, et see võib mõjutada teie kasutajakogemust ja võib-olla ei saa te mõnda meie saidi funktsiooni kasutada.


Lisateavet küpsiste kohta leiate veebisaidilt http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm


Võta meiega ühendust

Räägime alati hea meelega oma klientidega. Ja kui te pole millegagi rahul, oleme eriti tänulikud, kui võtate meiega otse ühendust. Loodetavasti saame teid aidata, andes samal ajal võimaluse meil end minusobrad@footway.ee
28595 tulemused
Jätkates saidi sirvimist, nõustute küpsistega. Loe rohkemOK